ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

PRESSARIS LIVE: Άρης – Παναχαϊκή 2-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ο Άρης υποδέχεται σήμερα (15:00, PRESSARIS) την Παναχαϊκή, με μοναδικό στόχο την 5η σερί νίκη στο πρωτάθλημα, που θα τον διατηρήσει για δεύτερη σερί αγωνιστική μόνο-πρώτο στον βαθμολογικό πίνακα!

To PRESSARIS θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης, το ρεπορτάζ πριν, αλλά και μετά το τέλος του αγώνα. Μείνετε συντονισμένοι…

16.55 Τέλος του αγώνα! Ανατροπή και μάγκικη νίκη για τον Άρη, 2-1 την Παναχαϊκή..

90΄Ο Σπανός αποβάλλεται αδίκως, καθώς δικαιολογημένα διαμαρτυρήθηκε για λάθος υπόδειξη του βοηθού

85΄Αναίτια κίτρινη κάρτα στον Πλατέλα!

83΄Στη θέση του Μουστακόπουλου, ο Κυνηγόπουλος

81΄Ο Μπούρμπος στη θέση του Τζανακάκη, που αποχώρησε τραυματίας

76΄ΓΚΟΟΟΟΛΛΛ (2-1) για τον Άρη! Φάουλ του Πλατέλλα, καρφωτή κεφαλιά του Δεληζήση και ο Άρης γυρνάει το ματς!

75΄Κίτρινη στον Λουμπαρδέα

74΄Απίστευτη ευκαιρία! Ο Πλατέλλας έστρωσε στον Κάσσο, ο οποίος αμαρκάριστος πλάσαρε πάνω στον Βρονταρά!

73΄Στη θέση του Ντούνη, ο Παυλίδης

70΄Στη θέση του Καπνίδη, ο Κάσσος

68΄Κόντρα επίθεση για τον Άρη, ο Πασάς το ένα δύο με τον Ντούνη, δεν πρόλαβε το πλασέ ο δεύτερος

65΄Ευκαιρία για την Παναχαϊκή, με τον Δεληζήση να απομακρύνει το σουτ του Γκίνο!

64΄Στη θέση του Μωραϊτη, ο Γκέσιος

58΄Μία ακόμα τεράστια ευκαιρία! Ο Ντούνη μόνος, γύρισε στον Καπνίδη, στην κίνηση το πλασέ, η μπάλα ελάχιστα άουτ!

52΄Κίτρινη στον Πολυχρόνη, για σκληρό μαρκάρισμα στον Σόουζα

51΄Νέα μεγάλη ευκαιρία! Γύρισμα του Πλατέλλα, πλασέ του Καπνίδη, πρόλαβε ο αμυντικός της Παναχαϊκής, έβαλε την κόντρα!

50΄Τεράστια διπλή ευκαιρία για τον Άρη! Τετ α τετ του Ντούνη, απέκρουσε ο Βρονταράς, και στη συνέχεια το πλασέ του Καπνίδη κόντραρε από το ύψος του πέναλτι, σε κόρνερ!

47΄Κίτρινη στον Φουρλάνο

46΄Στη θέση του Αποστολόπουλου, ο Πολυχρόνης

16.07 Ξεκίνησε η αναμέτρηση…

15.50 Τέλος πρώτου ημιχρόνου, ο Άρης κατάφερε να ισοφαρίσει σε ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο…

45΄ΓΚΟΟΟΛΛΛ (1-1) για τον Άρη! Ο Πασάς γύρισε, ο Μουμίν βρήκε τον Πλατέλλα κι αυτός με εξαιρετικό πλασέ πέτυχε το 1-1!

41΄Κίτρινη στον Πολίμο, οι παίκτες της Παναχαϊκής ξεκίνησαν εδώ και ώρα τις καθυστερήσεις

40΄Ο Άρης έχει κλείσει την Παναχαϊκή στο μισό γήπεδο, αλλά δεν έχει καταφέρει να φτάσει με αξιώσεις απέναντι στον Βρονταρά

29΄Ξεκάθαρα.. εκνευριστικός ο Φουκάκης, πολλά λάθη στον πειθαρχικό τομέα, εις βάρος του Άρη, δεν “κιτρινίζει” παίκτες της Παναχαϊκής

24΄Κίτρινη στον Φωτάκη

22΄Δεν μπόρεσε να το εκμεταλλευτεί ο Καπνίδης, η μπάλα στο τοίχος…

21΄Έμμεσο που κερδίζει ο Άρης, λίγα μέτρα μπροστά από την εστία της Παναχαϊκής!

19΄Σημαντική ευκαιρία για την Παναχαϊκή, με τον Αποστολόπουλο να σουτάρει στην κίνηση άουτ, μέσα από την μεγάλη περιοχή του Άρη

18΄Απευθείας χτύπημα φάουλ του Φωτάκη, η μπάλα άουτ…

15΄Κίτρινη στον Ντούνη…

11΄Ψυχρολουσία για τον Άρη,που προσπαθεί να αντιδράσει…

7΄ΓΚΟΛ (0-1) για την Παναχαϊκή, με τον Μωραίτη να ανοίγει το σκορ με ατομική προσπάθεια και πλασέ.