PRESSARIS LIVE: Αιγινιακός- Άρης 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Στο ντεμπούτο του Νίκου Κωστένογλου στον «κιτρινόμαυρο» πάγκο, ο Άρης φιλοξενείται από τον Αιγινιακό, με στόχο τη δεύτερη σερί νίκη στο πρωτάθλημα, στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής.

Τo PRESSARIS θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης, το ρεπορτάζ πριν, αλλά και μετά τον αγώνα. Μείνετε συντονισμένοι…

16.51 Τέλος του αγώνα, 0-1 ο Άρης…

88΄Κίτρινη στον Ζγκούρι

86΄Δεύτερη κίτρινη και αποβολή στον Καράμπελα! Λάθος η πρώτη υπόδειξη για κίτρινη στον Καράμπελα…

77′ Αλλαγή για τον Άρη, ο Καπνίδης στη θέση του Τάτου

75΄Κίτρινη στον Πατράλη

73΄Κίτρινη στον Μπουρντουγιάν

71΄Σουτ του Μήλιου, η μπάλα αουτ

63΄Στη θέση του Ρόβα, ο Παυλίδης

54΄Απαράλλακτη παραμένει η εικόνα του ματς. Ο Άρης έχει δώσει γήπεδο στον Αιγινιακό που προσπαθεί να πιέσει με τους “κίτρινους” να απειλούν στην αντεπίθεση.

46΄Απίστευτη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Ίλιτς πλασάρει ελάχιστα αουτ, πάνω από εστία του Τόλιου!

15.47 Τέλος πρώτου ημιχρόνου, 0-1 προηγείται ο Άρης…

44΄Κίτρινη αντί για κόκκινη στον Ζούρκο για χτύπημα στον Μπαργκάν!

41΄Απευθείας χτύπημα φαουλ του Πίτου Γκαρσία, μπλόκαρε ο Τόλιος

40΄Κίτρινη στον Λιόλιο

35΄Αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη, στη θέση του Ταυλαρίδη, ο Χαριτωνίδης

32΄Σουτ του Ζούρκου, μπλόκαρε ο Διούδης

25΄Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, με τονΜιλούνοβιτς να σουτάρει αουτ, από το ύψος σχεδόν του πέναλτι!

20΄Κίτρινη στον Τσολακίδη

13΄Σουτ του Ζούρκου, η μπάλα άουτ

3΄ΓΚΟΟΟΛΛΛ (0-1)! Ο Ανδρέας Τάτος με σουτ μέσα από την μικρή περιοχή, ανοίγει το σκορ για τον Άρη!