PRESSARIS LIVE: ΟΦΗ – Άρης 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Τα ψέματα για τους παίκτες του Άρη τελείωσαν οριστικά! Χρωστάνε κάτι, στους ίδιους τους τους εαυτούς, αλλά πάνω απ΄όλα στον κόσμο του Άρη: Να φανούν αντάξιοι της φανέλας που φορούν! Απέναντι στον ΟΦΗ, παίζουν το τελευταίο τους χαρτί, προκειμένου να διατηρήσουν ζωντανές τις όποιες ελπίδες έχουν για άνοδο.

Το PRESSARIS θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης στο “Γεντί Κουλέ”, το ρεπορτάζ πριν, αλλά και μετά το τέλος του αγώνα. Μείνετε συντονισμένοι…

19.00 Τέλος παιχνιδιού…

90+4΄Απίστευτη ευκαιρία του Τζανακάκη σε ανυπεράσπιστη εστία έστειλε την μπάλα αουτ! Δεν χάνονται αυτά…

80΄Κίτρινη στον Μάνο, προσπάθησε να κερδίσει το πέναλτι, έκανε ξεκάθαρο θέατρο

77΄Και πάλι ο Διούδης απομακρύνει σε τετ α τετ με τον Βουό!

76΄Τεράστια ευκαιρία για τον ΟΔΗ, αποκρούει ο Διούδης εντυπωσιακά και ο Μάνος στέλνει τη μπάλα με διπλή προσπάθεια αουτ!

73΄ΓΚΟΟΟΛΛΛ (1-1) για τον Άρη! Ισοφαρίζει ο Καπνίδης με κεφαλιά μετά από σέντρα του Τάτου!

69΄Στη θέση του Μιλοσάβλιεβ ο Μάνος

67΄Διπλή αλλαγή από Κωστένογλου. Ο Καπνίδης στη θέση του Παυλίδη και ο Μπαργκάν στη θέση του Πίτου

63΄Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Αντουκόρ στη θέση του Κομεσίδη

62΄Εκτός αγώνα ο Τάτος, δεν μπορεί να κάνει το κοντρόλ μετά από τη σέντρα του Τζανακάκη και να απειλήσει

45+2΄Σουτ του Βουό, ψηλά άουτ

40΄Αμαρκάριστος ο Βουό, έστειλε τη μπάλα από το πέναλτι με κεφαλιά αουτ!

38΄Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Όστοιτς στη θέση του Χαντί

37΄Σουτ του Παυλίδη, η μπάλα αουτ, η πρώτη τελική του Άρη στο ματς

35΄Με 10 παίκτες οι δύο ομάδες! Απευθείας κόκκινη κάρτα σε Μπούρμπο και Παντίδος! Κίτρινη σε Τάτο και Νάστο. Κίτρινη κάρτα και στον Νέτο, που ήταν στον πάγκο.

34΄Σύρραξη ποδοσφαιριστών μετά από σκληρό φάουλ στον Τάτο!

29΄Γκολ (1-0) για τον ΟΦΗ. Η άμυνα του Άρη “κοιμήθηκε” ο Παντίδος τροφοδοτεί με κεφαλιά τον Μιλοσάβλιεβ, ο οποίος με δυνατό σουτ κερδίζει τον Διούδη για το 1-0

24΄Φάση διαρκείας, απομακρύνουν οι παίκτες του Άρη. Ζήτησαν πέναλτι οι γηπεδούχοι, αλλά δεν υπάρχει παράβαση

12΄Δυνατό σουτ του Μπόατενγκ, πολλά μέτρα εκτός της εστίας του Άρη

8′ Σουτ του Βουό, δεν ανησυχεί ο Διούδης, η μπάλα αουτ