PRESSARIS LIVE: Τρίκαλα – Άρης 0-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Σε μία… αφιλόξενη έδρα, όπως αυτή των Τρικάλων, ο Άρης του Δημήτρη Σπανού θέλει σήμερα (15:00) τη δεύτερη σερί νίκη στο πρωτάθλημα και πρώτη μακριά από το “Κλεάνθης Βικελίδης”, στο πλαίσιο της δεύτερης αγωνιστικής του πρωταθλήματος, της Φούτμπολ Λιγκ.

Το PRESSARIS θα σας μεταφέρει από το Δημοτικό Στάδιο των Τρικάλων, λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης, το ρεπορτάζ πριν, αλλά και μετά τον αγώνα. Μείνετε συντονισμένοι…

16.55 Τέλος του αγώνα, νίκη για τον Άρη στο… 90΄, με το απίστευτο γκολ του Παυλίδη!

90΄ ΓΚΟΟΟΛΛΛΛ (0-1) για τον Άρη! Απίστευτο γκολ του Παυλίδη με το αριστερό, βολίδα στα δίχτυα των Τρικάλων!!!

62΄Ο Ντίνας στη θέση του Τόμιτς

58΄Νέα λάθος υπόδειξη οφ σάιντ, αυτή τη φορά στον Πλατέλλα, ο οποίος βρέθηκε μόνος στην μεγάλη περιοχή από τα δεξιά!

51΄Στη θέση του Νίκιτς, ο Ιντζόγλου

48΄Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Ατομική προσπάθεια και σουτ του Πασά από τα αριστερά, η μπάλα λίγο άουτ!

16.05 Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο…

15.48 Τέλος πρώτου ημιχρόνου…

45΄Πίεσε στα τελευταία λεπτά ο Άρης, κεφαλιά του Πασά, η μπάλα αουτ

43΄Σουτ του Πασά, η μπάλα ψηλά αουτ

41΄Δυνατό σουτ του Τσιάρα εκτός μεγάλης περιοχής, η μπάλα αουτ

36΄Από κανονική θέση έφυγε ο Διαμαντόπουλος, απέναντι στον Αποστολίδη, κακώς υποδείχθηκε σε θέση οφ σάιντ!