ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

PRESSARIS LIVE: Τρίκαλα – Άρης 1-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Απέναντι στα Τρίκαλα ο Άρης δίνει σήμερα το πιο δύσκολη “μάχη” του μέχρι στιγμής στον δεύτερο γύρο της Φούτμπολ Λιγκ, με την κατάκτηση του διπλού, να είναι αν μη τι άλλο ένα άλμα ανόδου για τους “κιτρινόμαυρους”, καθώς απέναντί τους τίθεται η πιο φορμαρισμένη ομάδα του πρωταθλήματος.

To PRESSARIS θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης στην θεσσαλική πόλη, το ρεπορτάζ πριν, αλλά και μετά τον αγώνα. Μείνετε συντονισμένοι…

16.56 Τέλος του αγώνα, ήττα του Άρη από τα Τρίκαλα με 1-0…

90΄Κίτρινη στον Λαμπάκη

89΄Κίτρινη στον Ντόγο

88΄Στη θέση του Κουσκουνά, ο Αρναρέλλης

83΄Αντεπίθεση και σουτ του Ρομπέρ, η μπάλα αουτ…

80΄Στη θέση του Γιαννιτσάνη, ο Ρομπέρ

78΄Κίτρινη στον Μιλούνοβιτς

74΄Στη θέση του Μπαλμπόα, ο Μαχαμάτ

71΄Με 10 παίκτες και ο Άρης! Δεύτερη κίτρινη κάρτα σε Ταυλαρίδη, που παρασύρθηκε από την πρόκληση του Κουσκουνά, ο οποίος πήρε κι αυτός κάρτα

68΄Δεύτερη κίτρινη στον Μουμίν, με 10 παίκτες για το υπόλοιπο του αγώνα τα Τρίκαλα!

66΄Καλό σουτ του Ίλιτς, η μπάλα λίγο αουτ..

64΄ Αδύναμο σουτ του Ίλιτς, η μπάλα στον Αποστολίδη

59΄Κίτρινη στον Πίτου Γκαρσία για διαμαρτυρία

58΄Αποκρούει το πέναλτι του Γιαννιτσάνη ο Διούδης και κρατάει ζωντανό τον Άρη!

15.50 Τέλος πρώτου ημιχρόνου…

45΄Συρτό σουτ του Κουσκουνά, σε κόρνερ ο Διούδης…

33΄Γκολ (1-0) για τα Τρίκαλα, με τον Μπαλμπόα να πλασάρει τον Διούδη και να ανοίγει το σκορ…

33′ Κεφαλιά του Μπαλμπόα, στην αγκαλιά του Διούδη

32΄Ένα γύρισμα του Καπνίδη, η μπάλα πολλά μέτρα αουτ…

30΄Κίτρινη στον Μπαϊκαρά

19΄Αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη, στη θέση του Τάτου, ο Καπνίδης

18΄Κίτρινη στον Καράμπελα

14΄Σουτ του Μπράβο, πάνω στα σώματα…

10΄Ο Ανδρέας Τάτος αγωνίζεται εδώ και λίγα λεπτά με ενοχλήσεις…

9΄Τεράστια ευκαιρία και για τα Τρίκαλα, με τον Μπαλμπόα να στέλνει τη μπάλα ψηλά αουτ, απο το ύψος του πέναλτι!

7΄Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, με τους Ίλιτς και Μιλούνοβιτς, να μην προλαβαίνουν το σουτ, μετά γέμισμα του Τάτου!

6΄Καλή σέντρα του Ίλιτς, ανεκμετάλλευτη…