Τη δική του ανάρτηση, όπως πριν κάθε αγώνα, έκανε ο Ντάνιελ Σούντγκρεν.
Ο Σουηδός μπακ του Άρη γνωστοποίησε τα στοιχεία του σημερινού παιχνιδιού με αντίπαλο τη Λαμία, γράφοντας “Vamos” και δείχνοντας έτσι την πίστη του για το διπλό.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)
Τη δική του ανάρτηση, όπως πριν κάθε αγώνα, έκανε ο Ντάνιελ Σούντγκρεν.
Ο Σουηδός μπακ του Άρη γνωστοποίησε τα στοιχεία του σημερινού παιχνιδιού με αντίπαλο τη Λαμία, γράφοντας “Vamos” και δείχνοντας έτσι την πίστη του για το διπλό.