Άρης-Παναιτωλικός: Η περσινή διαιτητική παρωδία, λευκή και… παγωμένη ισοπαλία (videos)

Στο περσινό παιχνίδι Άρης-Παναιτωλικός ο Αγρινιώτης(!) διαιτητής της αναμέτρησης Αριστείδης Βάτσιος, έκανε ό,τι μπορούσε για να μην κερδίσουν οι «κιτρινόμαυροι».

Το παιχνίδι, που έγινε σε έναν παγωμένο αγωνιστικό χώρο και λίγα λεπτά πριν τη σέντρα είχε καθαριστεί από το χιόνι,  έληξε 0-0 με τον Βάτσιο να ακυρώνει καθαρό γκολ του Άρη ως οφσάιντ και να μη δίνει πέναλτι σε ανατροπή του Μπρούνο Γκάμα, τιμωρώντας μάλιστα τον Πορτογάλο με κίτρινη για… θέατρο!

Σε μια άλλη φάση στα μέσα του πρώτου ημιχρόνου έκλεισε τα μάτια σε κόκκινη κάρτα που μπορούσε να δοθεί σε παίκτη του Παναιτωλικού… Θυμηθείτε ΕΔΩ και την περίσσια βεβαιότητα με την οποία υποστήριζε ότι το γκολ του Άρη είναι οφσάιντ στις αμφισβητούμενες φάσεις!