Χωρίς κάποιο απρόοπτο ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας βόλεϊ γυναικών του Άρη που υποδέχεται σήμερα τον ΠΑΟΚ στις 20:00, στη Μίκρα, στο πλαίσιο της εικοστής (20ης) αγωνιστικής της Volley league women.
Οι «κιτρινόμαυρες» θέλουν να επιστρέψουν στις νίκες μετά την ήττα στο τάι-μπρέικ από τη Θήρα στη Σαντορίνη και είναι έτοιμες για το ντέρμπι .
Δείτε σε live streaming το Άρης – ΠΑΟΚ για το γυναικείο βόλεϊ
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)