Για την έλευση του Χερμάν Μπούργος, το πρόβλημα του Άρη στο γκολ και τη μάχη για τα πλέι οφ μίλησε στην κάμερα των καναλιών Novasports ο Κριστιάν Λόπεθ.
Όπως είπε μεταξύ άλλων: “Είμαστε τυχεροί που θα δουλέψουμε με έναν προπονητή με τέτοιες εμπειρίες, η Ατλέτικο μαζί του πετούσε”, για το θέμα του γκολ είπε ότι: “συμβαίνουν αυτά στο ποδόσφαιρο, εγώ προσωπικά δουλεύω και δίνω το 200% στις προπονήσεις”.
ΔΕΙΤΕ αναλυτικά τις δηλώσεις του Ισπανού ΠΑΤΩΝΤΑΣ ΕΔΩ
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)