Η ομάδα μπάσκετ Γυναικών του Άρη ολοκλήρωσε την προετοιμασία της και αναχωρεί για την Πτολεμαΐδα εν όψει του αυριανού (Κυριακή, 12/02) εκτός έδρας αγώνα με τον Απόλλωνα Πτολεμαΐδας στη 13:00, στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α2.
Οι «κιτρινόμαυρες» θέλουν να συνεχίσουν τη μέχρι τώρα αήττητη πορείας τους στο πρωτάθλημα με μοναδικό στόχο την άνοδο και ο Α.Σ. ΑΡΗΣ εύχεται καλή επιτυχία.
![](https://www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2020/02/logo2020.png)