Μετά τον θρίαμβο… «διασυρμός» για την Λίβερπουλ (video)

Λίγες ώρες μετά την τεσσάρα επί της Μπαρτσελόνα η Λίβερπουλ είπε να… αντιστρέψει τους ρόλους και γνώρισε την συντριβή από την Μάιντς με το ίδιο σκορ (4-0).

Είσαστε από εκείνους που τους αρέσει να συνδυάζουν τα ματς της αγαπημένης τους ομάδας με στοίχημα, αλλά δεν ξέρουν που θα βρουν κάτι τέτοιο; Μπείτε τώρα στο Foxbet.gr και διαβάστε όλα όσα θα θέλατε να ξέρετε αναφορικά με το live streaming σε εταιρείες στοιχήματος.

H επιστροφή του Γιούργκεν Κλοπ στο γήπεδο το οποίο ξεκίνησε την προπονητική του καριέρα δεν έγινε με τον πιο ιδανικό τρόπο έστω και αν ήταν φιλικό.

Ο χορός των γκολ για τους Γερμανούς άνοιξε ο Μπροσίνσκι με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 14′ με τον Κόρδοβα να διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας του στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου.

Στο β΄ημίχρονο ο Μάλι στο 59′ και ο Μούτο στο 74′ δώσαν διαστάσεις (φιλικού) θριάμβου στην νίκη της Μάιντς πετυχαίνοντας το τελικό 4-0.