Μιχαλήτσος: “Πληρώσαμε το κακό πρώτο μέρος, μετά την αποβολή… ανάποδες οι αποφάσεις του διαιτητή”

Θα… έσκαγε Γιάννης Μιχαλήτσος από το 2-2, αφού ήθελε την νίκη, αλλά δεν τα κατάφερε! Ο προπονητής των κίτρινων εξέφρασε παράπονα για τη διαιτησία του Βοσκάκη, ειδικότερα, προφανώς, τη φάση του πέναλτι στο 65’ (χέρι Κάτσε).

Αναλυτικά οι δηλώσεις του στην κάμερα του συνδρομητικού:
«Δεν μπορώ να πω ότι μας αφήνει ικανοποιημένους η ισοπαλία. Θέλαμε τη νίκη. Κάναμε ένα κακό πρώτο ημίχρονο, είχαμε προβλήματα από την αριστερή πλευρά όπως κατέβαινε ο ΠΑΟΚ. Το πληρώσαμε αυτό.

Στο δεύτερο ημίχρονο παίξαμε καλύτερα. Ήταν τελείως διαφορετικό το αγωνιστικό μας πρόσωπο. Είναι το πέναλτι και κάποιες άλλες φάσεις που θα δούμε το βράδυ στην τηλεόραση. Μετά την αποβολή όλες οι αποφάσεις του διαιτητή ήταν σε βάρος του Αρη».