Χαμός στον Ηρακλή! Νέα ήττα (3-4) με ανατροπή και λαϊκά δικαστήρια!

Stoiximan.gr: Το παιχνίδι σου καλύτερο με επιλογές για Σκόρερ, Κάρτες & Κόρνερ σε κάθε αγώνα του Άρη

Ο Απόλλων Λάρισας κέρδισε (3-4) τον Ηρακλή στο Καυτανζόγλειο, με το σκορ στο ημίχρονο να είναι 3-1 υπέρ των γηπεδούχων(!). Τρία δοκάρια οι γηπεδούχοι και ξέσπασμα των οπαδών του στο φινάλε.

Συγκεκριμένα ο κόσμος ζητούσε επιτακτικά από τους ποδοσφαιριστές του Δημήτρη Ελευθερόπουλου να βγάλουν τις φανέλες τους πριν αποχωρήσουν για τα αποδυτήρια.

Μετά το ματς για την 5η αγωνιστική της Football League, συγκεντρώθηκαν έξω από το γήπεδο και απευθυνόμενοι στον μεγαλομέτοχο της ΠΑΕ, Τομ Παπαδόπουλο, του φώναζαν: «Διώξτε τους όλους. Δεν πάει άλλο πάρε κεφάλια δεν το αντέχουμε άλλο αυτό».

Τα χειρότερα αποφεύχθηκαν μετά την επέμβαση της αστυνομίας!

Στη συνέντευξη τύπου ο Δημήτρης Ελευθερόπουλος ζήτησε συγνώμη για την ήττα και την κατάρρευση της ομάδας του στο δεύτερο ημίχρονο.

Υπενθυμίζεται ότι ο τεχνικός διευθυντής του Ηρακλή και πρώην του Άρη Παύλος Μυροφορίδης είναι υπό παραίτηση…