PRESSARIS LIVE: Δόξα Δράμας – Άρης 1-2 (TEΛΙΚΟ)

Την Δόξα Δράμας, εκτός έδρας, αντιμετωπίζει σήμερα ο Άρης με στόχο την 7η σερί νίκη στο πρωτάθλημα, που θα δώσει την ευκαιρία στους “κιτρινόμαυρους” να ξεφύγουν βαθμολογικά ακόμα περισσότερο από την δεύτερη θέση.

To PRESSARIS θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης από το Δημοτικό Γήπεδο Δράμας, το ρεπορτάζ πριν, αλλά και μετά το τέλος του αγώνα. Μείνετε συντονισμένοι…

16.55 Τέλος του αγώνα, μεγάλη νίκη με ανατροπή για τον Άρη, 1-2 στη Δράμα!

85΄Ο Μαραγκός στη θέση του Μπαργκάν

84΄Στη θέση του Κάσες, ο Νατσιόπουλος

79΄Στη θέση του Γουνδουλάκη, ο Πετρόπουλος

79΄Κίτρινη στον Μουμίν

78΄ΓΚΟΟΛΛΛ (1-2) για τον Άρη! Φοβερή βολίδα του Παυλίδη, μετά από πάσα του Διαμαντόπουλου, ανατρέπει το σκορ ο Άρης!

76΄Κίτρινη στον Διαμαντόπουλο

75΄Ευκαιρία για τον Άρη με το σουτ του Παυλίδη να φεύγει λίγα μέτρα άουτ

72΄Αποβάλει τον προπονητή της Δόξας, Διγκόζη ο ρέφερι Γκρατσάνης

64΄Στη θέση του Μαρκόπουλου, ο Μαχαίρας

60′ ΓΚΟΟΟΛΛΛ (1-1) για τον Άρη! Ο Παυλίδης προσπάθησε να σουτάρει, ο Μπαργκάν πήρε τη μπάλα από πλάγια, γύρισε και ο Διαμαντόπουλος, την έσπρωξε σε κενή εστία για το 1-1!

51΄Αλλαγή για τον Άρη, ο Πλατέλλας στη θέση του Πασά

48΄Ο Κάσες πιάνει στον ύπνο την άμυνα του Άρη, σούταρε, αλλά ο Καντιμοίρης απομάκρυνε στην δεξιά του γωνία

46΄Αποβλήθηκε ο άμεσος συνεργάτης του Σπανού, Βίνος, για διαμαρτυρία

46΄Κίτρινη στον Ιντζόγλου

46΄Πρώτη αλλαγή για τον Άρη, με τον Παυλίδη στη θέση του Κάσσου

16.03 Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

15.47 Τέλος πρώτου ημιχρόνου, η Δόξα προηγείται με 1-0…

45΄Κίτρινη στον Μπούρμπο

43΄Κίτρινη στον Κάσες

41΄Μεγάλη ευκαιρία για την Δόξα, με την κεφαλιά του Ματσούκα, μετά από σέντρα του Ριζογιάννη να καταλήγει ελάχιστα άουτ

36΄Καλή αλλά λίγο πιο δυνατή απ΄όσο έπρεπε η διαγώνια μπαλιά του Μπαργκάν στον Κάσσο

31΄Κόντρα επίθεση της Δόξας, η μπάλα κατέληξε εν τέλει στον Καντιμοίρη

28΄Γκολ (1-0) για την Δόξα, με τον Κάσες να σουτάρει, η μπάλα κόντραρε στον Δεληζήση και κατέληξε στα δίχτυα του Καντιμοίρη.

27΄Κίτρινη στον Μαρκόπουλο για σκληρό μαρκάρισμα στον Μουμίν

18΄Ο Διαμαντόπουλος σκόραρε, αλλά υποδείχθηκε σε θέση οφ σαιντ! Οριακή περίπτωση, λανθασμένη όμως υπόδειξη από τον βοηθό Παπαδημητρίου!