Ισοπαλία- “θρίλερ” για την Κ20 (photos)

Χωρίς να ικανοποιήσει με την απόδοση της, η ομάδα Κ20 αναδείχθηκε ισόπαλη (1-1) με την αντίστοιχη της Βέροιας σε παιχνίδι που έγινε στις εγκαταστάσεις του Ατέρμωνα για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Αυτός ήταν ο πρώτος βαθμός για την ομάδα του Τάσου Θέου μετά από δυο αγωνιστικές.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους με τον Μάνο σε μια αντεπίθεση τους.

Τον βαθμό της ισοπαλίας χάρισε στους κίτρινους ο Ρένια, με εκτέλεση φάουλ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων .  Ο Άρης έχασε ακόμα μια ευκαιρία στη συνέχεια για να πάρει τη νίκη.

ΑΡΗΣ (Θέος): Παπαδόπουλος, Λιάρος (63’ Ζήση), Ποζίδης (78’ Σταυρόπουλος), Κοπαλίδης, Μπιμπισίδης, Αντωνιάδης, Κρυστάλλης, Λεμονής (41’ Ζαχαριουδάκης), Παλιάτσιος, Ρένια, Καραγιάννης.

Βέροια (Γαϊτάνος): Βασιλειάδης, Σκαθαρούλης, Κοσκιερίδης, Σίμος, Μουρατίδης, Αλιατίδης, Ντόγος, Στασινόπουλος (50’ Σαρακατσάνος), Μάνος, Παρσόπουλος (76’ Σούρλας), Κουκουράκης (90’ Παπαγεωργίου).