Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, στο οποίο ξεχωρίζουν τα ευρωπαϊκά παιχνίδια του Ολυμπιακού με την Αταλάντα και του ΠΑΟΚ με την Μίντιλαντ.

Αναλυτικά:

08:00 ΕΡΤ Sports 1
Ελεύθερο σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:25 Eurosport 1
Αλπικό Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00 Eurosport 2
Βορινό Σύνθετο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30 Eurosport 1
Πατινάζ ταχύτητας Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00 Eurosport 1
Καλλιτεχνικό πατινάζ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00 Novasports 6HD
WTA 500 Ντουμπάι Τένις

13:00 Eurosport 2
Βορινό Σύνθετο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 WTA 500
Ντουμπάι Τένις

14:10 Eurosport 2
Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Αστάνα – Ούνικς Καζάν VTB United League

17:00 Eurosport 2
Γύρος Ανδαλουσίας Ποδηλασία

17:00 Novasports 6HD
WTA 500 Ντουμπάι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

18:00 Eurosport 2
Γύρος Αλγκάρβε Ποδηλασία

19:00 Novasports 6HD
WTA 500 Ντουμπάι Τένις

19:00 Novasports 4HD
Τριέστε – Ντερτόνα Κύπελλο Ιταλίας

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Ντόρτμουντ – Ρέιντζερς UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπαρτσελόνα – Νάπολι UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Φενέρμπαχτσε – Σλάβια Πράγας UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Σερίφ Τιρασπόλ – Μπράγκα UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 6 HD
Ζενίτ – Μπέτις UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Μίντιλαντ – ΠΑΟΚ UEFA Europa Conference League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250 Open 13 Provence

21:00 Novasports 5HD
Μπουργκ – Γκραν Κανάρια Eurocup

21:45 Novasports 4HD
Βίρτους Μπολόνια – Μπρίντιζι Κύπελλο Ιταλίας

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Λειψία – Ρεάλ Σοσιεδάδ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Πόρτο – Λάτσιο UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαρσέιγ – Κάραμπαγκ UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250 Open 13 Provence

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Λέστερ – Ράντερς UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Σεβίλλη – Ντινάμο Ζάγκρεμπ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Ολυμπιακός UEFA Europa League

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (4/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, το οποίο περιλαμβάνει δράση από την Ευρώπη σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ.

Αναλυτικά:

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

19:00 Novasports 4HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Άλμπα Βερολίνου EuroLeague

19:15 ΕΡΤ3
ΑΟΠ Κηφισιάς – Φίλιππος Βέροιας Volley League Ανδρών

19:30 Novasports Start
Νυρεμβέργη – Ίνγκολσταντ Bundesliga 2

19:30 Novasports 5HD
Αναντολού Εφές – Βιλερμπαν EuroLeague

20:00 Novasports 6HD
Ζάλγκιρις – Ούνικς Καζάν EuroLeague

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

21:30 Novasports 3HD
Χέρτα – Μπόχουμ Bundesliga

21:30 Novasports Prime
Μπασκόνια – Ολυμπιακός EuroLeague

21:45 Novasports 5HD
Μπέρμιγχαμ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ EFL Championship

21:45 Novasports 4HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ζενίτ EuroLeague

22:00 Novasports Start
Μπούργος – Αλκορκόν Β’ Ισπανίας

22:00 Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Ανζέ Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Χετάφε – Λεβάντε La Liga

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μίντλεσμπρο FA Cup

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (17/01) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων που περιλαμβάνει τένις, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και μπάσκετ.

Αναλυτικά:

08:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν

08:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν

10:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν

10:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν

12:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν

12:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ζενίτ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μίλαν – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπολόνια – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports 1 FIFA Awards Τελετές

20:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Φιορεντίνα – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 9 HD
Πορτιμονένσε – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal Ποδόσφαιρο

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (29/10/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης – Ντινάμο Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

19:00 Novasports 5HD
Ούνικς Καζάν – Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague

19:15 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Α.Ο.Ν.Σ Μίλων Volley League Ανδρών

20:00 Novasports 6HD
Μονακό – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague

20:00 Novasports 2HD
Ζενίτ – Μπασκόνια EuroLeague

20:30 Novasports 4HD
Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague

20:30 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

21:00 Novasports Prime
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Βιλερμπάν EuroLeague

21:30 Novasports 3HD
Χόφενχαϊμ – Χέρτα Bundesliga

21:45 Novasports Start
ΚΠΡ – Νότιγχαμ Φόρεστ EFL Championship

22:00 Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ Ligue 1

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (28/10/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, στο οποίο υπάρχουν αγώνες από την Ελλάδα και το εξωτερικό.

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

15:00 ΠΑΕ ΟΦΗ YouTube
Αχέρων Καναλακίου – ΟΦΗ Κύπελλο Ελλάδος

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

17:00 Youtube
Ναντέζντα – Ολυμπιακός Eurocup Γυναικών

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Τρίκαλα – Νίκη Βόλου Κύπελλο Ελλάδος

18:30 Youtube
Χατάι – Παναθηναϊκός Eurocup Γυναικών

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

20:00 Novasports 1HD
Θέλτα – Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

20:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Ράιν Νέκαρ – Μπάλινγκεν Liqui Moly Bundesliga

20:30 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Στέφανος Τσιτσιπάς- Φράνσις Τιαφό (Νο 49) Erste Bank Open

21:00 Novasports News
Γρανάδα – Χετάφε La Liga

21:00 Novasports 4HD
Άλμπα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου EuroLeague

21:00 Novasports Prime
Ολυμπιακός – Φενέρμπαχτσε EuroLeague

21:05 Novasports 3HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπαρτσελόνα EuroLeague

21:30 Novasports 2HD
Περούτζια – Ρετζίνα Serie B

21:30 Novasports 5HD
Αρμάνι Μιλάνο – Ερυθρός Αστέρας EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι – Μπολόνια Serie A

22:00 Novasports 6HD
Βάαλβαϊκ – Βίλεμ Κύπελλο Ολλανδίας

22:30 Novasports 1HD
Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (26/10/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, από το οποίο ξεχωρίζουν τα παιχνίδια της Euroleague.

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Κάσπερ Ρουντ – Λόιντ Χάρις Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς – Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ Erste Bank Open

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Φίλιπ Κραΐνοβιτς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ Erste Bank Open

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Νίμπουργκ – Ιγκοκέα Basketball Champions League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βενέτσια – Σαλερνιτάνα Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Σπέτσια – Τζένοα Serie A

19:30 Novasports 4HD
Προμηθέας Πάτρας – Γκραν Κανάρια Eurocup

20:45 Novasports 5HD
Φενέρμπαχτσε – Μπαρτσελόνα EuroLeague

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ντένις Νόβακ – Τζιανλούκα Μάτζερ Erste Bank Open

21:00 Novasports Prime
Ολυμπιακός – Άλμπα Βερολίνου EuroLeague

21:05 Novasports 6HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague

21:30 Novasports 4HD
Μπάγερν Μονάχου – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Μίλαν – Τορίνο Serie A

To Top