Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, από το οπό το οποίο ξεχωρίζει η αναμέτρηση της Εθνικής ανδρών μπάσκετ για το Ευρωμπάσκετ αλλά και τα παιχνίδια για το Champions League.

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Γιουβέντους UEFA Youth League

15:15 ΕΡΤ3
Εσθονία – Μεγάλη Βρετανία Ευρωμπάσκετ

18:00 ΕΡΤ1
Ελλάδα – Ουκρανία Ευρωμπάσκετ

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Κοπεγχάγη UEFA Champions League

19:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ντινάμο Ζάγκρεμπ – Τσέλσι UEFA Champions League

20:00 ΕΡΤ2
Ελλάδα – Ισπανία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα πόλο Ανδρών

20:00 ΕΡΤ3
Γεωργία – Βουλγαρία Ευρωμπάσκετ

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Σεβίλλη – Μάντσεστερ Σίτι UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Λειψία – Σαχτάρ Ντόνετσκ UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπενφίκα – Μακάμπι Χάιφα UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Σάλτσμπουργκ – Μίλαν UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σέλτικ – Ρεάλ Μαδρίτης UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Γιουβέντους UEFA Champions League

22:00 ΕΡΤ1
Ιταλία – Κροατία Ευρωμπάσκετ

22:00 ΕΡΤ3
Ισραήλ – Σερβία Ευρωμπάσκετ

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων το οποίο περιλαμβάνει δράση από τη Super League και από τα γήπεδα της Ευρώπης.

Αναλυτικά:

09:55 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:20 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3 2022 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – Sprint Race

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Κανόε / Καγιάκ

13:00 ΕΡΤ Sports 1- COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1, Grand Prix Ολλανδίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2022 Μηχανοκίνητα

14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2022 GP di San Marino e Della Riviera di Rimini – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

14:30 Novasports Premier League
Έβερτον – Λίβερπουλ Premier League Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σέλτικ – Ρέιντζερς Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD
Μαγιόρκα – Χιρόνα La Liga Ποδόσφαιρο

15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2022 Μηχανοκίνητα

15:15 ΕΡΤ3
Μεγάλη Βρετανία – Κροατία Ευρωμπάσκετ

15:30 Eurosport 1
Λα Βουέλτα Ποδηλασία

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2022 – Grand Prix Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές

15:55 ΕΡΤ2
Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Φιορεντίνα – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2022 Μηχανοκίνητα

16:30 Novasports Extra 3
Μπόχουμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Extra 2
Βόλφσμπουργκ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Extra 1
Στουτγάρδη – Σάλκε Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports News
Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD
Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Start
Γουλβς – Σαουθάμπτον Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 6HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Μπόρνμουθ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 5HD
Μπρέντφορντ – Λιντς Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 4HD
Νιουκάστλ – Κρίσταλ Πάλας Premier League

17:00 Novasports 2HD
Τσέλσι – Γουέστ Χαμ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports Premier League
Τότεναμ – Φούλαμ Premier League Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπλάκμπερν Ρόβερς – Μπρίστολ Σίτι Championship Αγγλίας Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Rallycross 2022 Μηχανοκίνητα

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Νορβηγία – Ελλάδα CEV EuroVolley Βόλεϊ

17:15 Novasports 1HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

17:20 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto-E World Championship 2022 Gran Premio di San Marino e Della Riviera di Rimini – 1ος αγώνας

17:30 Eurosport 2
US Open Τένις

17:45 COSMOTE SPORT 4 HD
ΠΑΣ Λαμία – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

17:55 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 2 2022 Ζάνβουρτ, Ολλανδία – Sprint Race

18:00 ΕΡΤ1
Εσθονία – Ουκρανία Ευρωμπάσκετ

18:30 ΕΡΤ3
Ελλάδα – Κροατία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών Πόλο

18:45 ΕΡΤ Sports 1
Λιθουανία – Γαλλία Ευρωμπάσκετ

19:00 Eurosport 1 US
Open Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ολυμπιακός – Ιωνικός Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Μίλαν – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Premier League
Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Σίτι Premier League Ποδόσφαιρο

19:45 Novasports 2HD
Τβέντε – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 US
Open Τένις

20:00 Novasports Start
Λιόν – Ανζέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπράγκα – Βιτόρια Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3
Γεωργία – Ισπανία Ευρωμπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός Super League Ποδόσφαιρο

21:00 Eurosport 1
US Open Τένις

21:30 Novasports 3HD
Αμβούργο – Καρλσρούη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Start
Γκόου Αχέντ Ιγκλς – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD
Ναντ – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD
Σεβίλλη – Μπαρτσελόνα La Liga Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
UFC Fight Night 2022 Σίριλ Γκέιν – Τάι Τουϊβάσα

22:00 ΕΡΤ1
Ελλάδα – Ιταλία Ευρωμπάσκετ

22:15 Novasports 5HD
Ιταλία – Κούβα FIVB Volleyball Men’s World Championship Βόλεϊ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ζιλ Βισέντε – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:00 Eurosport 2 US
Open Τένις

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

“Φτωχό” είναι το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

18:15 COSMOTE SPORT 8 HD
World Athletics Continental Tour Gold 2022 Gyulai Istvan Memorial

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters 1000 2022 National Bank Open presented by Rogers

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Ζιλ Βισέντε – Πάσος Φερέιρα Liga Portugal

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

10:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2022 Monster Energy British Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2022 Monster Energy British Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

12:15 COSMOTE SPORT 7 HDWRC 2022 SS4 Laukaa 2, Φινλανδία

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2022 Monster Energy British Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 1

13:10 COSMOTE SPORT 7 HD WRC 2022 SS5 Lankamaa 2, Φινλανδία

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD WRC 2022 SS6 Harju 2, Φινλανδία

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2022 Monster Energy British Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2022 Monster Energy British Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2022 Monster Energy British Grand Prix – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2

17:10 COSMOTE SPORT 7 HD WRC 2022 SS7 Assamaki 1, Φινλανδία

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Premier Padel Tour Madrid 2022 1ος ημιτελικός Τένις

19:00 Novasports Start WTA 250 Ουάσινγκτον Τένις

19:30 Novasports 2HDΓκρόιτερ Φιρτ – Καρλσρούη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ομόνοια – ΑΕΚ Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 2022 Citi Open

21:00 Novasports Start WTA 250 Ουάσινγκτον Τένις

21:00 Novasports 6HD WTA 500 Σαν Χοσέ Τένις

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Premier Padel Tour Madrid 2022 2ος ημιτελικός Τένις

21:30 Novasports Prime Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Κλαμπ Μπριζ – Ζούλτε Βάρεγκεμ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Λιόν – Αζαξιό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Λέτσε – Τσιταντέλα Κύπελλο Ιταλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Premier League Κρίσταλ Πάλας – Άρσεναλ Premier League Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Αρούκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2022 Citi Open Τένις

22:45 Novasports 6HD WTA 500 Τουρνουά Σαν Χοσέ Τένις

23:00 Novasports Start WTA 250 Ουάσινγκτον Τένις

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό αθλητικό πρόγραμμα, στο οποίο ο Άρης μαζί με τους Ολυμπιακό και Παναθηναϊκό θα μάθουν τους αντιπάλους τους (ή ζευγάρι) αν περάσουν για την επόμενη φάση των ευρωπαϊκών τους υποχρεώσεων.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UEFA Champions League Playoffs Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση UEFA Europa League Playoffs Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTESPORT 1 HD Κλήρωση UEFA Conference League Ποδόσφαιρο

22:00 NOVASPORTS 6HD WTA 500 Σαν Χοσέ Τένις

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2022 Citi Open

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2022 Plava Laguna Croatia Open Umag

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2022 Plava Laguna Croatia Open Umag

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Φίτεσε – ΟΦΗ Διεθνής Φιλικός Αγώνας

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2022 Plava Laguna Croatia Open Umag

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

14:00 Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας Ποδηλασία

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 2022 Hamburg European Open Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 2022 Hamburg European Open Τένις

18:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα | Κάιρο Ξιφασκία

18:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Βόλος ΝΠΣ – Ατρόμητος Αθηνών Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports Prime
ΗΠΑ – Βραζιλία Men’s Volleyball Nations League Βόλεϊ

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 2022 Hamburg European Open Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ουτρέχτη – ΟΦΗ Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Μακάμπι Χάιφα – Ολυμπιακός Προκριματικά Champions League Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime
Ιταλία – Ολλανδία Men’s Volleyball Nations League Βόλεϊ

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, στο οποίο ξεχωρίζουν τα ευρωπαϊκά παιχνίδια του Ολυμπιακού με την Αταλάντα και του ΠΑΟΚ με την Μίντιλαντ.

Αναλυτικά:

08:00 ΕΡΤ Sports 1
Ελεύθερο σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:25 Eurosport 1
Αλπικό Σκι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00 Eurosport 2
Βορινό Σύνθετο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30 Eurosport 1
Πατινάζ ταχύτητας Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00 Eurosport 1
Καλλιτεχνικό πατινάζ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00 Novasports 6HD
WTA 500 Ντουμπάι Τένις

13:00 Eurosport 2
Βορινό Σύνθετο Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 WTA 500
Ντουμπάι Τένις

14:10 Eurosport 2
Κέρλινγκ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Αστάνα – Ούνικς Καζάν VTB United League

17:00 Eurosport 2
Γύρος Ανδαλουσίας Ποδηλασία

17:00 Novasports 6HD
WTA 500 Ντουμπάι Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

18:00 Eurosport 2
Γύρος Αλγκάρβε Ποδηλασία

19:00 Novasports 6HD
WTA 500 Ντουμπάι Τένις

19:00 Novasports 4HD
Τριέστε – Ντερτόνα Κύπελλο Ιταλίας

19:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Ντόρτμουντ – Ρέιντζερς UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπαρτσελόνα – Νάπολι UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Φενέρμπαχτσε – Σλάβια Πράγας UEFA Europa Conference League

19:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Σερίφ Τιρασπόλ – Μπράγκα UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 6 HD
Ζενίτ – Μπέτις UEFA Europa League

19:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Μίντιλαντ – ΠΑΟΚ UEFA Europa Conference League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250 Open 13 Provence

21:00 Novasports 5HD
Μπουργκ – Γκραν Κανάρια Eurocup

21:45 Novasports 4HD
Βίρτους Μπολόνια – Μπρίντιζι Κύπελλο Ιταλίας

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Λειψία – Ρεάλ Σοσιεδάδ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Πόρτο – Λάτσιο UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαρσέιγ – Κάραμπαγκ UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250 Open 13 Provence

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Λέστερ – Ράντερς UEFA Europa Conference League

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Σεβίλλη – Ντινάμο Ζάγκρεμπ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αταλάντα – Ολυμπιακός UEFA Europa League

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (4/2) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, το οποίο περιλαμβάνει δράση από την Ευρώπη σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ.

Αναλυτικά:

15:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

19:00 Novasports 4HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Άλμπα Βερολίνου EuroLeague

19:15 ΕΡΤ3
ΑΟΠ Κηφισιάς – Φίλιππος Βέροιας Volley League Ανδρών

19:30 Novasports Start
Νυρεμβέργη – Ίνγκολσταντ Bundesliga 2

19:30 Novasports 5HD
Αναντολού Εφές – Βιλερμπαν EuroLeague

20:00 Novasports 6HD
Ζάλγκιρις – Ούνικς Καζάν EuroLeague

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

21:30 Novasports 3HD
Χέρτα – Μπόχουμ Bundesliga

21:30 Novasports Prime
Μπασκόνια – Ολυμπιακός EuroLeague

21:45 Novasports 5HD
Μπέρμιγχαμ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ EFL Championship

21:45 Novasports 4HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ζενίτ EuroLeague

22:00 Novasports Start
Μπούργος – Αλκορκόν Β’ Ισπανίας

22:00 Novasports 2HD
Μαρσέιγ – Ανζέ Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Χετάφε – Λεβάντε La Liga

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μίντλεσμπρο FA Cup

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Open Sud de France

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (17/01) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων που περιλαμβάνει τένις, ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο και μπάσκετ.

Αναλυτικά:

08:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν

08:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν

10:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν

10:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν

12:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν

12:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Ζενίτ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μίλαν – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Μπολόνια – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ Sports 1 FIFA Awards Τελετές

20:00 ΕΡΤ3
Απόλλων Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Φιορεντίνα – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

22:15 COSMOTE SPORT 9 HD
Πορτιμονένσε – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal Ποδόσφαιρο

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (29/10/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης – Ντινάμο Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

19:00 Novasports 5HD
Ούνικς Καζάν – Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague

19:15 ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Α.Ο.Ν.Σ Μίλων Volley League Ανδρών

20:00 Novasports 6HD
Μονακό – ΤΣΣΚΑ Μόσχας EuroLeague

20:00 Novasports 2HD
Ζενίτ – Μπασκόνια EuroLeague

20:30 Novasports 4HD
Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague

20:30 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

21:00 Novasports Prime
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Βιλερμπάν EuroLeague

21:30 Novasports 3HD
Χόφενχαϊμ – Χέρτα Bundesliga

21:45 Novasports Start
ΚΠΡ – Νότιγχαμ Φόρεστ EFL Championship

22:00 Novasports 2HD
Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ Ligue 1

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (28/10/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, στο οποίο υπάρχουν αγώνες από την Ελλάδα και το εξωτερικό.

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

15:00 ΠΑΕ ΟΦΗ YouTube
Αχέρων Καναλακίου – ΟΦΗ Κύπελλο Ελλάδος

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

17:00 Youtube
Ναντέζντα – Ολυμπιακός Eurocup Γυναικών

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Τρίκαλα – Νίκη Βόλου Κύπελλο Ελλάδος

18:30 Youtube
Χατάι – Παναθηναϊκός Eurocup Γυναικών

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Erste Bank Open

20:00 Novasports 1HD
Θέλτα – Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

20:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Ράιν Νέκαρ – Μπάλινγκεν Liqui Moly Bundesliga

20:30 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 500 Στέφανος Τσιτσιπάς- Φράνσις Τιαφό (Νο 49) Erste Bank Open

21:00 Novasports News
Γρανάδα – Χετάφε La Liga

21:00 Novasports 4HD
Άλμπα Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου EuroLeague

21:00 Novasports Prime
Ολυμπιακός – Φενέρμπαχτσε EuroLeague

21:05 Novasports 3HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Μπαρτσελόνα EuroLeague

21:30 Novasports 2HD
Περούτζια – Ρετζίνα Serie B

21:30 Novasports 5HD
Αρμάνι Μιλάνο – Ερυθρός Αστέρας EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι – Μπολόνια Serie A

22:00 Novasports 6HD
Βάαλβαϊκ – Βίλεμ Κύπελλο Ολλανδίας

22:30 Novasports 1HD
Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

Το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων (26/10/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, από το οποίο ξεχωρίζουν τα παιχνίδια της Euroleague.

Αναλυτικά:

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Κάσπερ Ρουντ – Λόιντ Χάρις Erste Bank Open

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Στέφανος Τσιτσιπάς – Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ Erste Bank Open

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Φίλιπ Κραΐνοβιτς – Αλεξάντερ Ζβέρεφ Erste Bank Open

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Νίμπουργκ – Ιγκοκέα Basketball Champions League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Βενέτσια – Σαλερνιτάνα Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Σπέτσια – Τζένοα Serie A

19:30 Novasports 4HD
Προμηθέας Πάτρας – Γκραν Κανάρια Eurocup

20:45 Novasports 5HD
Φενέρμπαχτσε – Μπαρτσελόνα EuroLeague

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Ντένις Νόβακ – Τζιανλούκα Μάτζερ Erste Bank Open

21:00 Novasports Prime
Ολυμπιακός – Άλμπα Βερολίνου EuroLeague

21:05 Novasports 6HD
Μακάμπι Τελ Αβίβ – Ζάλγκιρις Κάουνας EuroLeague

21:30 Novasports 4HD
Μπάγερν Μονάχου – Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Μίλαν – Τορίνο Serie A

To Top