Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Μπουργκ (19.30, PRESSARIS LIVE)

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Μπουργκ (19.30, PRESSARIS LIVE) σε μια ακόμη δύσκολη αποστολή.

Μείνετε μαζί μας.

Σπουδαίο ματς σήμερα στο κατάμεστο Παλέ.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον ΠΑΟ στο κατάμεστο Παλέ (17.15,PRESSARIS LIVE).

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Μπουντούσνοστ (20.00, PRESSARIS LIVE).

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Κλουζ (19.00, PRESSARIS LIVE)

Αλλη μια σπουδαία αναμέτρηση του Αρη για την Ευρώπη. Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Κλουζ (19.00, PRESSARIS LIVE).

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τη Σλασκ (21.00, PRESSARIS LIVE)

Ο Άρης αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Πολωνική Σλασκ στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του Eurocup.

Παρακολουθείτε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του Αρη με τη Σλασκ (21.00, PRESSARIS LIVE).

Μείνετε συντονισμένοι…

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Καρδίτσα

Μόνο για τη νίκη θα παραταχθεί σήμερα ο Αρης κόντρα στην Καρδίτσα (20.15, PRESSARIS LIVE). Ο Aρης ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για τον αγώνα με την Καρδίτσα Ιαπωνική, την οποία υποδέχεται στο «Nick Galis Hall», στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της Basket League.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Καρδίτσα (20.15, PRESSARIS LIVE).

Ο Άρης υποδέχεται την Τουρκ Τέλεκομ στο Αλάξανδρειο για την 3η αγωνιστική του Eurocup.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Τουρκ Τέλεκομ (20.00, PRESSARIS LIVE).

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Απόλλωνα Πάτρας (17.00, PRESSARIS LIVE).

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Ολυμπιακό (17.15, PRESSARIS LIVE)

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Ολυμπιακό (PRESSARΙS, 19.15)

O Αρης δίνει και πολύ δύσκολη αναμέτρηση με τον Ολυμιακό ελλιπής και θα παλέψει για το καλύτερο (PRESSARΙS, 19.15).

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Προμηθέα (15.45, PRESSARIS LIVE)

Ο Αρης δίνει πολύ κρίσιμο αγώνα με τον Προμηθέα με το 22ο λάβαρο να ανεβαίνει στον ουρανό (15.45-PRESSARIS LIVE).

Μείνετε μαζί μας για να τα δείτε όλα!

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Κολοσσό (16.00-PRESSARIS LIVE)

Ο Αρης δίνει πολύ σημαντικό αγώνα στη Ρόδο με τον Κολοσσό για τη νίκη (16.00-PRESSARIS LIVE).

To PRESSARIS θα σας μεταδώσει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την Καρδίτσα (19.15, PRESSARIS LIVE)

Στην Καρδίτσα δοκιμάζεται ο Αρης σε μια πολύ δύσκολη αναμέτρηση (19.15, PRESSARIS LIVE).

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με το Περιστέρι (20.30, PRESSARIS LIVE)

Παρακολουθήστε την σπουδαία αναμέτρηση του Αρη με το Περιστέρι (20.30, PRESSARIS LIVE).

Μείνετε συντονισμένοι.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Ολυμπιακό (15.45, PRESSARIS LIVE)

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την ΑΕΚ (19.15, PRESSARIS LIVE)

O Αρης υποδέχεται στο κατάμεστο Αλεξάνδρειο, αλλά με απουσίες την ΑΕΚ (19.15, PRESSARIS LIVE).

Μείνετε κοντά μας για το ματς και το τρίτο ημίχρoνο.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον ΠΑΟΚ (15.45, PRESSARIS LIVE)

Σπουδαία αναμέτρηση σήμερα στο κατάμεστο Αλεξάνδρειο ανάμεσα στον Αρη και τον ΠΑΟΚ (15.45, PRESSARIS LIVE).

Το PRESSARIS θα σας μεταδώσει την εξέλιξη του αγώνα λεπτό προς λεπτό, καθώς και το “τρίτο ημίχρονο”… Μείνετε συντονισμένοι!

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Προμηθέα (17.00, PRESSARIS LIVE)

Ο Αρης δοκιμάζεται στην έδρα του Προμηθέα για την 11η αγωνιστική (17.00. PRESSARIS LIVE).

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Ιωνικό στη Νίκαια (17.00, PRESSARIS LIVE)

Για την 6η νίκη σήμερα ο Αρης με αντίπαλο τον Ιωνικό στη Νίκαια (17.00, PRESSARIS LIVE).

To PRESSARIS θα σας μεταδώσει λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα, όπως και το “τρίτο ημίχρονο”.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με το Λαύριο (PRESSARIS LIVE, 15.45)

Ο Άρης ολοκλήρωσε την προετοιμασία του για τον αγώνα με το Λαύριο Megabolt, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 15:45 στο «Nick Galis Hall» (PRESSARIS-LIVE), στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Basket League με 2 απουσίες.

ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ ΣΤΟ PRESSARIS!

O Αρης υποδέχεται την Καρδίτσα σε μια πολύ δύσκολη αναμέτρηση με τον κόσμο παρόντα και δυο σημαντικές απουσίες για την 7η αγωνιστική.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με την ΑΕΚ (15.45, PRESSARIS LIVE)

Ο Άρης ολοκληρώνει χθες με μια μεσημεριανή προπόνηση την προετοιμασία του για το αυριανό (30/10, 15:45, PRESSARIS LIVE) εκτός έδρας παιχνίδι με την ΑΕΚ, στο οποίο θα παραταχθεί, σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις, χωρίς τον Βασίλη Καββαδά και τον Βασίλη Τολιόπουλο για το καλύτερο.

Μείνετε συντονισμένοι για το σημερινό ματς και το ρεπορτάζ!

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Ολυμπιακό (19.15, PRESSARIS LIVE)

Oι κιτρινόμαυροι υποδέχονται στις 19:15 (PRESSARIS LIVE) την ομάδα του Πειραιά, έχοντας δυο σημαντικά προβλήματα.

Ο Βασίλης Τολιόπουλος (ενοχλήσεις στον δικέφαλο) και ο Βασίλης Καββαδάς (υποτροπή στο διάστρεμμα) ακολούθησαν χθες ατομικό πρόγραμμα και θεωρείται δύσκολο να δώσουν το «παρών» στο σημερινό αγώνα, αν και η οριστική απόφαση θα ληφθεί πριν από το τζάμπολ.

Μείνετε συντονισμένοι!

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον ΠΑΟ (PRESSARIS LIVE-19.30)

Ο Αρης  δίνει σήμερα  (19:30, ΕΡΤ3) τον δεύτερο αγώνα του για την προημιτελική φάση των play offs της Stoiximan Basket League, στο «Nick Galis Hall» απέναντι στον Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ.

Λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση του Αρη με τον Ιωνικό (PRESSARIS LIVE,17.00)

Ο Άρης έχει μπροστά του ένα παιχνίδι το οποίο πρέπει να κερδίσει πάση θυσία, όπως σημείωσε την περασμένη εβδομάδα ο Γιάννης Καστρίτης. Αυτό μένει να γίνει και στο παρκέ.

Τα προβλήματα δεν λείπουν για τον Έλληνα τεχνικό, αφού κόντρα στον Ιωνικό (13/2 – 17:00, PRESSARIS-LIVE, ΕΡΤ 3 Live, Πιτσίλκας-Ζαχαρής-Καλδίρης), δεν μπορεί να υπολογίζει στους Τζέιμς Κέλι, Γιάννη Σιδηροηλία, Σταύρο Σχίζα και Στέλιο Πουλιανίτη.