Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Δευτέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης (29/6/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (29/6/2021) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

ANΤ-1, 19:00
Αγγλία – Γερμανία, Euro 2020

NOVASPORTS 4, 19:00
Ολυμπιακός-Σάλτσμπουργκ, Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

ANΤ-1, 22:00
Σουηδία – Ουκρανία, Euro 2020

ΕΡΤ3, 02:00
Ελλάδα – Καναδάς, Προολυμπιακό Τουρνουά Μπάσκετ

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης

Αρκετά γεμάτο είναι το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης από αθλητικό περιεχόμενο και φυσικά δεσπόζουν οι αγώνες του Euro.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα, από τα οποία ξεχωρίζουν οι αγώνες στο Euro 2020.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Πέμπτης με τα αθλητικά γεγονότα, από τα οποία δεσπόζουν οι αγώνες στο Euro και το Κόπα Αμέρικα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτη με τα αθλητικά γεγονότα, από τα οποία ξεχωρίζουν οι αγώνες στο Euro.

 

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τετάρτης με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Δευτέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου (5/6/2021)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό (18/5/2021) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

COSMOTE Sport 7, 10:50
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3, Moto GP

COSMOTE Sport 7, 11:50
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3, Moto 2

COSMOTE Sport 5, 12:50
Grand Prix Αζερμπαϊτζάν, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3, Formula 1

COSMOTE Sport 7, 14:25
Gran Premi Monster Energy de Catalunya – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4, Moto GP

COSMOTE Sport 5, 15:50
Grand Prix Αζερμπαϊτζάν, Κατατακτήριες Δοκιμές, Formula 1

COSMOTE Sport 8, 16:10
SS13 Bortigiadas Viddalba 1 – Ιταλία, WRC

ΕΡΤ3, 17:00
Νίκη Βόλου – Καλαμάτα ΠΣ, Football League

COSMOTE Sport 8, 17:05
SS14 Sedini Castelsardo 1 – Ιταλία, WRC

COSMOTE Sport 8, 18:40
SS15 Bortigiadas Viddalba 2 – Ιταλία, WRC

COSMOTE Sport 1, 19:00
Ουαλία – Αλβανία, Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου

ΕΡΤ3, 19:15
1η Ημέρα, Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου

COSMOTE Sport 5, 19:30
Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε, Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

COSMOTE Sport 7, 19:30
Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

COSMOTE Sport 6, 19:30
Ούνικς Καζάν – ΤΣΣΚΑ Μόσχας, VTB United League

COSMOTE Sport 8, 19:35
SS16 Sedini Castelsardo 2 – Ιταλία, WRC

COSMOTE Sport 9, 20:00
Ουάσινγκτον Μίστικς – Λας Βέγκας Έισις, WNBA

COSMOTE Sport 8, 21:45
Τενερίφη – Μπούργκος, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

COSMOTE Sport 2, 22:00
Αλμερία – Τζιρόνα, Ισπανικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 4, 02:30
Μπρούκλιν Νετς – Μιλγουόκι Μπακς, NBA

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Δείτε το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας

Υπάρχει και σήμερα αγωνιστική δράση σε όλο τον κόσμο. Δείτε το πρόγραμμα με τις αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής

Δείτε το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής με όλα τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα, από τα οποία δεσπόζει ο πρώτος ημιτελικός του Τσάμπιονς Λιγκ, αλλά και τα πλέι οφ της Ευρωλίγκας.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Μεγάλης Δευτέρας

Δείτε τις τηλεοπτικές μεταδόσεις της Μεγάλης Δευτέρας για τα αθλητικά γεγονότα. Υπάρχει και σήμερα αγωνιστική δράση σε όλα τα επίπεδα…

 

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τετάρτης με τα αθλητικά γεγονότα, από τα οποία ξεχωρίζει το ντέρμπι του Άρη με τον ΠΑΟΚ στο Κλεάνθης Βικελίδης για την 5η αγωνιστική των πλέι οφ της Superleague.

 

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Δευτέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής με τα αθλητικά γεγονότα, όπου δεσπόζουν οι αγώνες των πλέι οφ της Superleague.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Παρασκευής με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα, από τα οποία ξεχωρίζουν οι αγώνες του Τσάμπιονς Λιγκ για την προημιτελική φάση.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Δευτέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τετάρτης με τα αθλητικά γεγονότα. Πλούσιο το μενού με δύο προημιτελικούς στο Τσάμπιονς Λιγκ και τους πρώτους ημιτελικούς του Κυπέλλου Ελλάδας.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Πέμπτης με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Δευτέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής με τα αθλητικά γεγονότα.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Δευτέρας με τα αθλητικά γεγονότα.

 

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα, στα οποία κυριαρχούν οι αγώνες του Τσάμπιονς Λιγκ.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Πέμπτης με τα αθλητικά γεγονότα, από τα οποία ξεχωρίζουν οι αγώνες του Γιουρόπα Λιγκ, εκεί όπου ο Ολυμπιακός αντιμετωπίζει την Άρσεναλ.

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τετάρτης με τα αθλητικά γεγονότα εντός και εκτός Ελλάδας.

 

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης

Δείτε το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων της Τρίτης με τα αθλητικά γεγονότα.

 

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το τηλεοπτικό πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου.

Stoiximan.gr: Το Παιχνίδι σου Καλύτερο με Live Streaming και Cash-out (ισχύουν όροι & προϋποθέσεις)!

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

12:30 ΕΡΤ Sports HD 37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός Στίβος

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

14:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός Πόλο Α1 Ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 1HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ3 Τρίκαλα AO – Βέροια Football League

16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Τορίνο Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς – Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάλκε – Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports HD 37ος Μαραθώνιος Αθήνας – O Αυθεντικός 10 χλμ

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΠΑΟΚ Μπάσκετ

17:00 Novasports 3HD Πρέστον – Χάντερσφιλντ Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Βόλος – Παναιτωλικός Super League

18:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Ρέθυμνο Μπάσκετ

18:30 Novasports 4HD Μπρεστ – Παρί Σεν Ζερμέν Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Ίντερ – Βερόνα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Έιμπαρ – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΠΑΟΚ Super League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

20:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου Μπάσκετ

20:25 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη Ποδηλασία

20:45 Novasports 1HD Νάπολι – Τζένοα Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2019 Ζάμπιτ Μαγκομεντσαρίποφ – Κάλβιν Κάταρ

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέσια – Κάζαλματζορε Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Next Gen ATP Finals 2019 Τελικός τένις

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

To Top